Nefunkčné verejné osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 16. decembra 2012

Na autobusovej stanici a začiatku Bojnickej cesty (za železničným priecestím smerom do Bojníc) už dlhší čas vôbec nefunguje verejné osvetlenie. Osvetlené sú iba samotné autobusové nástupištia, inak je v celom okolí autobusovej stanice tma. Kedy bude verejné osvetlenie konečne opravené ?

19. december 2012

Odpoveď samosprávy

Porucha nastala v týchto dňoch. Pravdepodobnou príčinou nefungujúceho osvetlenia na stanici SAD je skrat vedenia. Zatiaľ sa nám nepodarilo zistiť kde presne môže skratovať vedenie. Táto porucha pravdepodobne nastala rozkopávkami, ktoré boli realizované na stanici SAD. O odstránení poruchy budeme informovať.


UNIPA
20. december 2012

Odpoveď samosprávy

Podnet bol vyriešený.Problémom bolo skratujúce vedenie.

M. Ďureje

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania