Kus betónu - park Prepadliská

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 01. mája 2016

V parku Prepadliská je na trávniku voľne pohodený veľký kus betónu. Kedy bude odstránený ?

02. máj 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko ako aj prípadné riešenie podnetu zabezpečí mestská spol. TSMPD.

Michal Ďureje - hovorca mesta
03. máj 2016

Odpoveď samosprávy

Mesto Prievidza v spolupráci s Technickými službami mesta Prievidza v súčasnosti pracuje na opravách výtlkov či poškodených starších rozkopávkach. Zároveň odstraňujeme drobné poruchy, závady a podnety na území celého mesta. Betón z podnetu nie je prekážkou v zjazdnosti a schodnosti. Jeho odstránenie zaradíme do zoznamu prác s nižšou prioritou pre rok 2016.

Dušan Kohút
referent výstavby
Mestský úrad
26. máj 2016

Odpoveď samosprávy

Podnet bol vyriešený. Práce realizovala mestská spol TSMPD počas 21. týždňa.

Roman Bartoš
Vedúci strediska miestných komunikácii a správy parkovísk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania