Čierna skládka

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 06. mája 2016

Vedľa chodníka na sídlisku Žabník sa nachádza veľká kopa štrku a sutiny. Čiastočne je zrejme umiestnená aj na súkromnom pozemku (áno, má rovnakého vlastníka ako prepadnutý chodník pri Rozvoji).

Kedy bude táto nevzhľadná čierna skládka odstránená ?

11. máj 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.

Stanovisko ako aj prípadné riešenie zabezpečí referent životného prostredia.
O ďalšom postupe Vás budeme informovať.

Michal Ďureje
hovorca mesta
23. máj 2016

Odpoveď samosprávy

Ide o súkromný pozemok.

Monika Majdanová
referent pre komunálne
odpadové hospodárstvo
18. august 2016

Anonymný užívateľ

Štrk a sutina bola už dávnejšie odstránená. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania