Schátraný stánok pri nákupnom stredisku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Neaktívny účet 15. mája 2016

Pár rokov sa len rozpadáva a hyzdí okolie.

17. máj 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Prezistíme súčasné okolnosti stánku a podľa situácie stanovíme ďalší postup. Stanovisko zabezpečí stavebný poriadok.

Michal Ďureje
hovorca mesta
20. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Stavebný úrad vykoná v danej veci štátny stavebný dohľad.

Gizela Búryová
Referent stavebného poriadku
Mestský úrad
17. júl 2016

Neaktívny účet

Ďakujem!!! Za všetkých.
03. august 2016

Odpoveď samosprávy

Predmetný stánok bol odstránený a okolie bolo upravené. Podnet je vyriešený.

Michal Ďureje
hovorca mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania