Dlhodobo stojace vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 15. mája 2016

Tmalozelená Škoda Felicia stojí bez pohnutia na parkovisku už niekoľko mesiacov. Kedy bude vozidlo odstránené ?

16. máj 2016

Mato

19.8.2016 mu konci TK ak nespravi potom ho budu riesit
17. máj 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko ako aj prípadné riešenie zabezpečí Mestská polícia.

Michal Ďureje
hovorca mesta
26. máj 2016

Odpoveď samosprávy

Vozidlo bolo z miesta odstránené.

Milan Gatial
zástupca náčelníka mestskej polície
pre hliadkovú činnosť a priestupkový
referát
Mestská polícia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania