Poškodený chodník

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 23. mája 2016

Časť chodníka na Gorkého ulici je značne poškodená a chôdza po rozpadnutom asfalte je mimoriadne komfortná. Bolo by možné odstrániť asfalt z označenej časti chodníka ?

24. máj 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko k podnetu zabezpečí odbor výstavby MsÚ.

Michal Ďureje
hovorca mesta
26. máj 2016

Odpoveď samosprávy

Výrazne poškodené liate asfalty odstraňujeme v spolupráci s verejnoprospešnými pracovníkmi a technickými službami. Uvedený úsek zaradíme do harmonogramu prác pre nasledujúci mesiac.

Dušan Kohút
referent výstavby
Mestský úrad
03. november 2016

Anonymný užívateľ

Podľa odpovede mal byť poškodený asfalt odstránený ešte v júni 2016. Je november a s chodníkom sa neurobilo vôbec nič. Kedy bude poškodený asfalt skutočne odstránený ?
19. december 2016

Odpoveď samosprávy

V dňoch 14.12.2016-15.12.2016 aktivační pracovníci odstránili poškodený asfalt z chodníka na Ulici Gorkého č. 10-18.

Viera Cisíková
koordinátor
aktivačnej činnosti
Mestský úrad






11. január 2017

Odpoveď samosprávy

Podnet je vyriešený.

Andrea Nikmonová
vedúca oddelenia výstavby a
životného prostredia


Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania