Čierna skládka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 31. mája 2016

Nejaký primitív vyhodil odpad vedľa garáží na ulici Nad Terasami. Bude táto čierna skládka urýchlene zlikvidovaná, aby sa konaním rovnako primitívne zmýšľajúcich indivíduí nestihla rozrásť ?

09. jún 2016

Odpoveď samosprávy

Dňa 08.06.2016 aktivační pracovníci išli odstrániť čiernu skládku pri garážach na Ulici Nad terasami. Pri príchode zistili, že skládku niekto zlikvidoval.

Viera Cisíková
koordinátor
aktivačnej činnosti
Mestský úrad

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania