Poškodený chodník a státie vozidiel

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 16. augusta 2016

Chodník na Gorkého ulici je dlhodobo poškodzovaný stojacimi vozidlami. Na uvedenom mieste síce nie je možné stáť (nedostatočná šírka vozovky aj chodníka), avšak vodičom to neprekáža. Veď prečo aj, keď Mestská polícia takéto správanie úplne ignoruje.

1. Kedy bude poškodený už beztak mimoriadne úzky chodník opravený ?
2. Kedy bude zabránené STÁTIU vozidiel ? Buď osadením dopravnej značky B 33 - Zákaz státia , resp. vyznačením značky V 12c - Žltá prerušovaná čiara ? Všeobecné pravidlá cestnej premávky sú v tomto prípade absolútne nepostačujúce !

18. august 2016

vigoo vigoo

...súhlasím. Niekto ide "športovať" do FItka a lení sa mu odparkovať auto dole pod Jednotou, prípadne hore na parkovisku. Hold moderní bodybuildery...autom až k bežiacemu pásu. A naša mestská polícia ? ...no comment, neúčinná, neefektívna...treba ju zrušiť, zbytočne cicajú z rozpočtu.
19. august 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko ako aj prípadné riešenie podnetu zabezpečí odbor výstavby MsÚ.

Michal Ďureje
hovorca mesta

23. december 2016

Anonymný užívateľ

Od augusta žiadna odpoveď, oprava chodníka v nedohľadne a autá stoja ako predtým. Podnet NERIEŠENÝ.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania