Workoutové ihrisko

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 10. augusta 2016

Na workoutovom ihrisku v mestskom parku sú na viacerých zariadeniach obnažené betónové pätky. Čo je nielen neestetické, ale hlavne nebezpečné. Rovnako na prístupovom chodníku je namiesto štrku iba jama hlboká cca 20 centimetrov.

Dosypanie štrku nepomôže, keďže chodník je nad úrovňou plochy ihriska. Na kúsku chodníka je potrebné použiť zámkovú dlažbu.

Nájsť riešenie proti obnažovaniu pätiek nebude jednoduché, keďže plavený štrk pri sa pri použitej hrúbke vrstvy extrémne ľahko presúva.

Kedy budú obidva závažné nedostatky odstránené ?

11. august 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko ako aj prípadné riešenie podnetu zabezpečí správca ihrísk a športovísk, mestská spol. TSMPD.

Michal Ďureje
hovorca mesta
25. august 2016

majo

ten štrk je tam ináč super, keď sa tam postavím si pripadám, že sa tám zachvilu potopím ako v pohyblivom piesku :)
17. júl 2017

Marek Vida

Nebezpečné betónové základy

Dobry den, dakujeme za vybudovanie verejnych sportovisk, no musim upozornit na nebezpecne vycnievajuce betonove zaklady konstrukcii, na ktorych sa cvici. Staci jeden zly doskok a noha v clenku je vytknuta. Horsie vsak bude, ak sa mensie deti, ktore sem tiez chodia, zrania pri nestastnom páde na hlave. Viem, ze je to o ludoch, ktori si urcite nabrali zo strku, ktory povodne tieto betony zakryval, aj domov do zahrady, ale musi sa to dosypat aby sa naozaj nestal nejaky horsi uraz. A sam som videl, ze par krat nechybalo vela. Dakujem.
12. marec 2019

...

Mestu mimoriadne záleží na bezpečnosti obyvateľov využívajúcich ihrisko. Preto onedlho oslávime 3. výročie toho, ako KAŠLE na opravu športoviska. Namiesto chodníka jama, namiesto štrku trčiace betónové pätky. ĎAKUJEME !!!
12. marec 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Prajem pekný deň
Admin OPS

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania