Dlhodobo stojace vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 10. augusta 2016

Na Mariánskej ulici je dlhodobo odstavená zelená Mazda 323. Kedy bude vozidlo odstránené ?

11. august 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Situáciu preveríme prostredníctvom Mestskej polície.

Michal Ďureje
hovorca mesta
17. august 2016

Odpoveď samosprávy

Vozidlo má platnú EK aj TK. Vozidlo nespĺňa definíciu starého vozidla v zmysle zákona o odpadoch.
Počas preverovania podnetu oslovili hliadku mestskej polície susedia držiteľa vozidla, ktorí uviedli, že vozidlo používa. Dňa 13.8.2016 sa na mieste už nenachádzalo.


Mestská polícia Prievidza

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania