Znečistená vozovka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 07. augusta 2016

Na Mariánskej ulici je na vozovke už niekoľko mesiacov veľké množstvo štrku. Tento bol na cestu vyplavený po dažďoch z cesty, ktorá vedie cez Sasinkov sad.

Kedy bude vozovka konečne očistená ?

11. august 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko zabezpečí správca miestnych komunikácii, mestská spol. TSMPD.

Michal Ďureje
hovorca mesta
19. august 2016

Odpoveď samosprávy

Z dôvodu nerešpektovania prenosného dopravného značenia, nebolo možné aj na niekoľko pokusov predmetný úsek strojne vyčistiť. Pri najbližšom čistení opätovne spoločnosť TSMPD s.r.o. osadí predmetný úsek prenosným dopravným značením a pokúsi sa ho strojne vyčistiť.

Silvia Bakytová
Samostatný odborný referent oddelenia vnútornej správy

25. august 2018

Michal Dobiaš

Dobrý deň, podnet je vyriešený. Technické služby mesta Prievidza zabezpečili 23.08.2018 strojové čistenie cesty na Ul. Mariánska.

Ďakujeme za nahlásenie podnetu.

S pozdravom

Michal Dobiaš
poslanec MsZ Prievidza

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania