Fontána na námestí

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Frantisek 23. augusta 2016

http://www.prievidza.sk/spravodajstvo/informacie-o-prevadzke-fontany-v-prievidzi/
Farebne osvetlenie fontany nefunguje tak, ako sa pise v clanku. Dna 20.8.2016 sme marne cakali od 21.00. - 22.20. hod, avsak ziadna farebna atrakcia sa nekonala. Chceli sa pochvalit Prievidzu pred zahranicnou navstevou a výsledok bol .....

24. august 2016

vigoo vigoo

..došla farba :)))
25. august 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Po vypnutí osvetlenia priestoru fontány dňa 19.augusta (piatok) kedy bolo premietanie filmu na Námestí slobody bol nastavený nesprávny režim osvetlenia.
Nedostatok sme napravili a osvetlenie je opäť v prevádzke tak ako sme deklarovali. Za vzniknutý nedostatok sa ospravedlňujeme.


Farebné osvetlenie fontány bude fungovať denne od 20:00 do 24:00. Fontána bude v bežnej prevádzke od piatej hodiny ráno do polnoci.

Michal Ďureje
hovorca mesta


25. august 2016

Frantisek

Dakujem za odpoved.
26. august 2016

Miro Fabian

Pán Dureje boli ste si to aj overiť?
22.8. sedelo pred fontánou 40 turistov z okolia Prahy, márne ..., čakali od 19:30 do 21:10 , bolo mi ľúto tak ich ako aj Prievidze, tak sa starostka snažila oživiť centrum a miesto toho len výhovorky a sklamanie.
31. august 2016

vigoo vigoo

p. Ďureje mi príde ako nesvojprávny, odrapoce, čo mu kto dá na papieri. Overiť si fakty ?...kdeže...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania