Rozkopávka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 13. septembra 2016

Pred niekoľkými týždňami bola pri oprave vodovodu rozkopaná vozovka uprostred križovatky na ulici Na Karasiny. Prejazd križovatkou cez rozsiahly a hrboľatý kráter je teraz mimoriadne nepríjemný.

Do akého termínu dalo mesto povinnosť STVPS, a.s. uviesť cestu do pôvodného stavu ?

16. september 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Odpoveď na Vašu otázku zabezpečí odbor výstavby MsÚ.

Michal Ďureje
hovorca mesta




28. september 2016

vigoo vigoo

Musím konštatovať, že to spravili k spokojnosti a ostáva len veriť, že to časom "nesadne" a neostane jama.
01. december 2016

Anonymný užívateľ

Odbor výstavby nebol schopný poskytnúť odpoved ani po takmer 3 mesiacoch od zverejnenia podnetu. Uvedená rozkopávka bola opravená už 14.9.2016. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania