Konáre pri fitness ihrisku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 08. septembra 2016

Nad novým fitnes ihriskom sú na trávniku pohodené konáre. Pri výstavbe ihriska boli tiež zlomené konáre na neďalekom strome a poškodená kôra na kmeni.

Kedy budú konáre na zeleni a poškodená kôra odstránené, rovnako aj odpílené zlomené konáre ?

26. september 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Riešenie podnetu zabezpečí správca verejnej zelene, mestská spol. TSMPD:

Michal Ďureje
hovorca mesta
06. október 2016

Odpoveď samosprávy

- Konáre boli odstránené v priebehu 39. týždňa 2016 zamestnancami TSMPD s.r.o.

Silvia Bakytová
Samostatný odborný referent oddelenia vnútornej správy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania