Parkovisko vjazd Š.Králika

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Neriešený
meno
Miro 19. septembra 2016

Dobry den, zaujimalo by ma ci sa dozijem upravy najazdu na parkovacie miesta na krizovatke ulic kralika/bjornsona. Uz je to nejaky cas, co prebiehala rekonstrukcia cesty a chodnikov, ale pani ako si pozabudli urobit tento vjazd. Denne si tu nicime nase auta. Ak uz nevydali financie, tak na vlastne naklady to urobim lebo uz sa na to neda pozerat. Tak isto stromy nad parkoviskom po celej ulici. To sa caka pokym cez burku zavali nejake auto? a to nehovorim o tom, co si clovek najde na aute kazde rano.

27. september 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Situáciu preveríme prostredníctvom mestskej spol. TSMPD. Po obhliadke odstavnej plochy stanovíme ďalší spôsob riešenia veci.

Michal Ďureje
hovorca mesta
29. september 2017

Palo

Dobrý deň, na vyriešenie resp.súvislú odpoveď potrebujete ešte ďalší rok?
29. september 2017

Odkazprestarostu.sk

Podnet sme opät preposlali samospráve.

Matej Matejov
admin OPS Prievidza

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania