Stav chodnika na rohu Bjornsona a J.Krala

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení

Zaslal: frantisek, 25. septembra 2016 Odoslané z mobilnej aplikácie

Uz niekolko rokov je tento chodnik v katastrofalnom stave. Mozno je cas na opravu?

05. október 2016

majo

no ináč...to fakt
06. október 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Uznávame, že chodník je v zlom stave. V tomto roku sme zabezpečovali práve komplexnú opravu chodníkov.
Zoznam chodníkov určených na opravu je uverejnený TU: http://www.prievidza.sk/spravodajstvo/oprava-a-rekonstrukcia-chodnikov-na-uzemi-mesta-prievidza/

Zoznam chodníkov, ktoré boli vybraté na opravy a rekonštrukcie, bol zvolený na základe konzultácie s výbormi volebných obvodov, pričom sa prihliadalo aj na vyťažiteľnosť chodníkov ako aj na ich stav.

V prípade požiadaviek na komplexnú opravu chodníkov a ciest je potrebné sa obrátiť na príslušný volebný obvod. Vo Vašom prípade na poslancov výboru volebného obvodu č. 2.
http://www.prievidza.sk/samosprava/stretnutia-vyborov-volebnych-obvodov/
Pri prípadnej tvorbe zoznamu ciest a chodníkov na komplexnú opravu prihliadame obzvlášť na stanoviská poslancov v jednotlivých obvodoch,

V prípade lokálnych opráv chodníku na Ul. J. Kráľa dá stanovisko odbor výstavby MsÚ.

Michal Ďureje
hovorca mesta
08. november 2016

Jaja

Celá Bjornsonová ulica čo sa týka chodníkov je v katastrofálnom stave. Po Hotel Magura. Odtiaľ je to ku Kauflandu už opravené. Napriek odkazom na poslancov, návštev zasadnutí poslancov , odkazom pre starostu sa tam za posledné dva roky nič nezmenilo.
Chudáci tí s tými barlami a paličkami, a ešte väčší s na vozíkoch a mamičky s kočíkmi.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania