Podozrenie na vrak

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený

Zaslal: frantisek, 25. septembra 2016 Odoslané z mobilnej aplikácie

Na ulici Rudnaya uz par tyzdnov bez pohybu stoji tento Peugeot. Ma BB znacky a znacne znamky poskodenia.

06. október 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Situáciu preveríme prostredníctvom Mestskej polície Prievidza.

Michal Ďureje
hovorca mesta
07. október 2016

frantisek

dnes tam uz auto nieje, podnet vyrieseny, dakujeme!
12. október 2016

Odpoveď samosprávy

Predmetné vozidlo bolo odstránené.

MsP Prievidza

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.