Pozostatky po stĺpe

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení

Zaslal: frantisek, 05. októbra 2016 Odoslané z mobilnej aplikácie

nie az tak palcivy problem.. ale na co su tu tieto stlpy? myslim ze by mohli byt odstranene aby nehyzdili panoramu mesta :-)

12. október 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Situáciu preveríme prostredníctvom odboru výstavby MsÚ.


Michal Ďureje
hovorca mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania