Priechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 14. októbra 2016

Podľa platných predpisov je priechod pre chodcov pokračovaním chodníka. Ako mohol byť vybudovaný a skolaudovaný priechod pri bývalej
Hypernove, keď na jednej strane priechodu chodník vôbec nie je ?! Bude chodník urýchlene dobudovaný (čo je nereálne) alebo bude priechod zrušený ?

21. október 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Uvedený priechod pre chodcov trasuje komunikáciu, ktorá nie je v správe mesta Prievidza. Správcom je Slovenská správa ciest. Z uvedeného dôvodu sa nebudeme vyjadrovať ku kolaudácii, ktorá bola realizovaná pred niekoľkými rokmi. Máme informácie, že po dobudovaní obchodného domu (býval. Hypernova) dôjde aj k niektorým zmenám v dopravnom riešení.

Michal Ďureje
hovorca mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania