Zarastený chodník

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 13. októbra 2016

Chodník na konci Vinohradníckej ulice už pripomína džungľu keďže v priebehu niekoľkých rokov vedľa neho vyrástlo množstvo náletových drevín.

Kedy budú náletové dreviny z okolia chodníka odstránené ?

21. október 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko ako aj riešenie podnetu zabezpečí správca verejnej zelene, mestská spol. TSMPD.

Michal Ďureje
hovorca mesta
04. november 2016

Odpoveď samosprávy

spoločnosť TSMPD s.r.o. zabezpečila opílenie konárov ktoré sa nachádzali na mestskom pozemku v priebehu 43. kalendárneho týždňa. Ostatné prečnievajúce konáre pochádzajú zo súkromných pozemkoch, je potrebné vyzvať vlastníkov pozemkov, aby sa o svoje pozemky riadne starali aj mimo oplotenia. Túto výzvu bude realizovať mesto Prievidza prostredníctvom referenta životného prostredia.

Silvia Bakytová
Samostatný odborný referent oddelenia vnútornej správy





Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania