Oprava cesty

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Ivana 24. októbra 2016

Takto vyzerá príjazdová cesta k parkovisku medzi ulicami Tolstého a Ondrejova vždy, keď zaprší a voda sa tu drží niekoľko dní. Nebolo by možné cestu opraviť, prípadne vytvoriť odtokový kanál?

04. november 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko ako aj prípadné riešenie podnetu zabezpečí odbor výstavby MsÚ.

Michal Ďureje
hovorca mesta
10. november 2016

Odpoveď samosprávy

Odvodnenie na komunikácii treba vyriešiť komplexne. Je potrebné vybudovanie povrchového odvodnenia pomocou kanalizačného systému cez uličné vpusty, kde by prostredníctvom pozdĺžneho a priečneho sklonu vozovky bola voda odvedená z komunikácie. To si vyžaduje vypracovanie projektovej dokumentácie. Komunikácia je zaradená do návrhu opráv na nasledujúce obdobie.

Lenka Zajacová
referent výstavby
Mestský úrad
25. november 2016

Štefan

Kde sú autá tam boli 2 pieskoviskách , cesta je bez asfaltu je tam len pôvodný panel preto je tam voda
25. november 2016

Ivana

Osobne si myslím, že keby sa tá cesta vyvýšila vrstvou asfaltu, nebolo by žiadne odvodnenie treba, voda by proste stiekla do kanálov na hlavnej ceste
06. január 2018

Michal

Potopa na daždi - Tolstého

Po každom daždi na ceste stojí minimálne 10cm vody.
09. november 2018

Markus

Podnet bol už konečne vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania