Chýbajúce svietidlo

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 02. novembra 2016

Vedľa chodníka na Staničnej ulici už dlhší čas chýba svietidlo verejného osvetlenia. Kedy bude namontované ?

02. november 2016

Anonymný užívateľ

Kúsok vedľa smerom k nadchodu je ďalší stožiar bez svietidla.
03. november 2016

Mato

Pozemok ZSR treba sa informovat unich
04. november 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko prípadne riešenie podnetu zabezpečíme prostredníctvom správcu verejného osvetlenia mestskej spol TSMPD. O ďalšom postupe Vás budeme informovať.

Michal Ďureje
hovorca mesta





04. november 2016

...

Takže to nie je súkromný pozemok ? Veľká škoda... Každopádne osvetlenie chodníka zabezpečuje mesto, ŽSR s tým nemá nič spoločné.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania