Poškodené obrubníky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 04. novembra 2016

Niekoľko obrubníkov na zastávke na ulici Clementisa sa uvoľnilo a zlomilo. Vybudovanie betónovej plochy bolo súčasťou rekonštrukcie vozovky v roku 2014.

Kedy bude uvedená závada reklamovaná u zhotoviteľa, firmy Strabag ?

10. november 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Situáciu preveríme a o ďalšom postupe vás budeme informovať.
Stanovisko zabezpečí odbor výstavby MsÚ.

Michal Ďureje
hovorca mesta
19. júl 2017

Anonymný užívateľ

Poškodený obrubník

Jeden z obrubníkov na ďalšej zastávke na ulici Clementisa je uvoľnený. Vybudovanie betónovej plochy bolo súčasťou rekonštrukcie vozovky v roku 2014.

Kedy bude uvedená závada reklamovaná u zhotoviteľa, firmy Strabag ?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania