Ošarpaná budova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 21. novembra 2016

Ošarpaná a prázdna budova na ulici Škarvana je vo vlastníctve mesta Prievidza. Aké má mesto s touto budovou plány, resp. bude odstránená ?

24. november 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu. Podobných budov je v meste niekoľko. Pre mesto ide o prebytočný majetok a pripravuje zámer k vyhláseniu obchodnej verejnej súťaže na predaj budovy.


Michal Ďureje
hovorca mesta






Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania