Dlhodobo stojace vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 28. novembra 2016

Na Záborského ulici dlhodobo stojí starý Favorit PD 477AY. Kedy bude vozidlo odstránené ?

28. november 2016

Lišiačik

Treba este chvilu pockat, 02. 12. 2016 tomu konci stk :)
02. december 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Situáciu preveríme prostredníctvom MsP Prievidza. O ďalšom postupe vás budeme informovať.

Michal Ďureje
hovorca mesta

04. december 2016

Lubica

a čo ked tomu konči stk ?
04. december 2016

...

Nie je pani Lubica náhodou vlastníčkou "domu", pri ktorom je smetisko a niekoľko vrakov značky Škoda Favorit ?
05. december 2016

Lišiačik

05. 03. 2017 nasleduje PD-200BO :)
15. december 2016

Odpoveď samosprávy

Vozidlo bolo po uverejnení príspevku z miesta odstránené. Vo veci neplatnej technickej kontroly uvedeného vozidla, ako aj emisnej kontroly ďalšieho vozidla parkujúceho na ulici, bol vyrozumený príslušný úrad.


Mestská polícia





10. február 2017

Anonymný užívateľ

Škoda Favorit PD 477AY už síce má platnú STK, ale znova stojí na rovnakom mieste. Okrem toho stojí v protismere, podľa sadzobníka pokút ide o priestupok, za ktorý je možné uložiť sankciu do 60 Eur.

Kedy bude Mestskou políciou vlastníkovi vozidla udelená pokuta a zároveň bude vozidlo z cesty odstránené ? Mestská polícia má právo takúto pokutu udeliť a keby mala náhodou pochybnosti, je povinná privolať hliadku štátnej polície. Podnet NIE JE vyriešený.
27. apríl 2017

Anonymný užívateľ

Vrak Favoritu je na uvedenom mieste trvale odstavený a bez problémov stojí ešte aj v protismere. Podnet NERIEŠENÝ.
04. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dňa 4.5.2017 sa vozidlo na mieste nenachádzalo

MsP Prievidza


Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania