Poškodený kryt

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 29. decembra 2016

Na stožiari verejného osvetlenia sa nachádza starý kryt, ktorý je spojený drôtom. Takéto riešenie je určite plne v súlade s požiadavkami príslušnej STN týkajúcej sa elektrických zariadení.

Kedy bude tento kryt konečne vymenený za nový ?

30. december 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu. Riešenie podnetu zabezpečí správca verejného osvetlenia, spol. TSMPD.


Michal Ďureje - hovorca mesta








02. august 2018

Michal Dobiaš

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu, podnet je vyriešený, poškodený kryt na stĺpe verejného osvetlenia bol vymenený za nový.

Michal Dobiaš
poslanec MsZ Prievidza

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania