Poškodená stavba v lesoparku

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 07. januára 2017

Prievidziskí bezdomovci si pri amfiteátri v lesoparku pripravili nové ležovisko a to tak, že jednoducho vytrhli kus steny z drevenej budovy.

Bude uvedené poškodenie urýchlene opravené ?

11. január 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Predmetná stavba a areál nie je vo vlastníctve mesta Prievidza.




Michal Ďureje
hovorca mesta
11. január 2017

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol 11. januára odoslaný spoločnosti TEZAS s prosbou o vyjadrenie.

S pozdravom

Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk
16. január 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, po dohode so spoločnosťou TEZAS bude drevená búdka odstránená a premietacia kabínka premaľovaná hneď ako to dovolia poveternostné podmienky. Predpoklad realizácie v mesiaci Marec 2017.

S pozdravom

Michal Dobiaš
poslanec MsZ Prievidza
michal@michaldobias.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania