Posyp

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený

Zaslal: Juraj, 11. januára 2017

Chcem sa spitat ci je zakázaný posip strkom alebo solou na ulici bukovcana je to tu ako sklo odkedy nasnezilo po ulici nepreslo ani jedno auto s posipom dakujem

Komunikácia so samosprávou o riešení podnetu

13. január 2017 Odpoveď

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Ul. Bukovčana bola posypaná dňa 12.1. v popoludňajších hodinách, t.j. ihneď ako teploty stúpli nad -5 °C. Totiž chemický posyp je účinný iba v teplotách okolo 0 °C. Teploty v predošlých dňoch atakovali hranicu - 20 °C, čo môžme označiť za extrémne komplikovanú situáciu.
Za akékoľvek ťažkosti, ktoré sme verejnosti spôsobili, tak sa ospravedlňujeme. Na zimnej údržbe rozhodne nešetríme a robíme všetko čo sa dá.

Michal Ďureje
hovorca mesta

Diskusia

Žiadne komentáre

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.