Unikátne očistené stojisko kontajnerov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 27. januára 2017

Už dlhší čas je skutočne unikátnym spôsobom očistené od snehu stojisko kontajnerov na Gorkého ulici. Všetok odstránený sneh je nahádzaný priamo na chodníku, ktorý je úplne zablokovaný a tak musia ľudia chodiť naokolo.

Kedy bude kopa snehu konečne odstránená ?
Kto je zodpovedný za takéto "očistenie" chodníka pred kontajnermi ?

03. február 2017

Odpoveď samosprávy

Chodník bol spriechodnený v spolupráci s verejnoprospešnými pracovníkmi.

Roman Bartoš
Vedúci strediska miestnych komunikácii a správy parkovísk



Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania