Hákový kríž

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 22. februára 2017

Na stožiar verejného osvetlenia na ulici Krasku nakreslil neznámy inteligent hákový kríž.

Kedy bude uvedený symbol odstránený ?

23. február 2017

Ľubomír

Je problém zobrať sprej a odstrániť to sám? Určite to bude skôr ako čakať na mesto... Sám som par takých diel odstraňoval na dome
24. február 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Vyčistenie stožiaru zabezpečíme prostredníctvom správcu verejného osvetlenia.
Na tomto mieste chceme poďakovať Ľubomírovi za skutočne aktívny prístup. Len takýto prístup je na prospech nám všetkým. Ďakujeme.

Michal Ďureje - hovorca mesta



03. marec 2017

Odpoveď samosprávy

Predmetný znak bol odstránený náterom pracovníkmi TSMPD s.r.o. dňa 27.2.2017.



Silvia Bakytová
Samostatný odborný referent oddelenia vnútornej správy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania