Popadané lístie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
mirec ........ 19. marca 2017

chcel by som upozornit na hnijuce lístie v parku oproti predaj.Jednota na Okružnej ulici

24. marec 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Preveríme vlastnícky vzťah k pozemkom a v prípade opodstatnenosti podnetu zabezpečíme vyhrabanie lístia prostredníctvom VPP pracovníkov.

Michal Ďureje
hovorca mesta
25. marec 2017

mirec ........

pan chytry,:to listie je uz na jednej kope a bol by dobre ho aj odviest aby tam zas nehnilo pol roka.chodite okolo kazdy den tak skuste otvorit oči.........(a ten pozemok je koho?)
29. marec 2017

Odpoveď samosprávy

v 12. kalendárnom týždni mestská spoločnosť TSMPD s.r.o. zabezpečila zber lístia. Toho času pracuje na jeho odvoze – foto v prílohe.

Martina Gombarčíková
Hlavný koordinátor aktivačnej činnosti
Mesto Prievidza









Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania