Prevrátený kontajner na oblečenie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený

Zaslal: frantisek, 29. marca 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Na ulici Subezna sa nachadza prevrateny kontajner na oblecenie, treba ho napravit.

30. marec 2017

Albert Chuťka

Nie je tam v poslednom čase trochu moc podobných javov!!? Nie je to tou krčmou, zákon 120/62Zb. už neplatí o boji proti alkoholizmu!!?
31. marec 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Riešenie problému zabezpečíme prostredníctvom odboru výstavby MsÚ.

Michal Ďureje - hovorca mesta








05. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Kontajner na šatstvo bol zberovou spoločnosťou T+T, a.s. napravený.

Monika Majdanová
referent pre komunálne
odpadové hospodárstvo







Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.