Krík

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 18. apríla 2017

Priamo pod múrikom oplotenia materskej školy vyrastá veľký krík šípovej ruže. Tým nielen ničí samotný múrik, ale zároveň zabraňuje koseniu trávy.

Kedy bude krík odstránený ?

20. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
O odstránenie kríku sa pokúsime v súčinnosti s TSMPD.

Michal Ďureje - hovorca mesta







10. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Krík bol odstránený zamestnancami spoločnosti Technických služieb mesta Prievidza, s.r.o. dňa 15.6.2017.

Silvia Bakytová
samostatný odborný referent oddelenia vnútornej správy
Technické služby mesta Prievidza

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania