Výtlky - Falešníka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 28. apríla 2017

Na ulici Falešníka sa nachádza veľké množstvo výtlkov a o oprave tejto frekventovanej cesty ani nechyrovať. Ak si to kompetentní nevšimli, v celej Prievidzi je znova enormné množstvo výtlkov a TSMPD majú momentálne zrejme iné priority, takže ich látaniu (o opravách ani nehovoriac) sa už vôbec nevenujú. A nejde pritom o výtlky na periférnych cestách, ale hlavných mestských ťahoch.

Kedy budú výtlky opravené, resp. zalátané ?
Kedy sa začnú znova látať, prípadne opravovať výtlky aj na ostatných miestnych komunikáciách ?

05. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko ako aj prípadné riešenie podnetu zabezpečíme prostredníctvom mestskej spol. TSMPD, ktorá je správcom miestnych komunikácií.

Michal Ďureje
hovorca mesta
07. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Predmetné lokálne poruchy komunikácie na Ulici Falešníka boli opravné v 21. týždni. Okrem už uvedených porúch, sme opravili aj ostatné poruchy nachádzajúce sa na komunikácií a uviedli sme ju do plne zjazdného stavu.

Roman Bartoš
Vedúci strediska miestnych komunikácii a správy parkovísk
Technické služby mesta Prievidza
08. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Prikladáme fotky opravených častí cesty na Ulici Falešníka.

Roman Bartoš
vedúci strediska miestnych komunikácii a správy parkovísk
Technické služby mesta Prievidza

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania