Neporiadok pod mostami

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Dana 03. mája 2017

tá chladnička pod mostami je prázdna....Zaujímalo by ma, či sú hliadky Msp slepé...toto nemohol prehliadnuť nikto. Je to tam najmenej týždeň.

04. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Chladnička bola zberovou spoločnosťou T+T, a.s. 02.05.2017 odstránená.

Monika Majdanová
referent pre komunálne
odpadové hospodárstvo
Mesto Prievidza


04. máj 2017

Martin

Ja to asi nikdy nepochopím, niekto vyhodí chladničku a zodpovedné je mesto? (podľa zákona áno) Čo tak vynadať skôr tomu, kto ju tam vyhodil a nie policajtom...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania