Diera v chodníku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Štefan 04. mája 2017

Na ulici F.Madvu medzi pizzeriou a vchodom 23 je na chodníku nebezpečná diera. Hrozí riziko úrazu.

05. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko ako aj prípadné riešenie podnetu zabezpečíme prostredníctvom odboru výstavby.

Michal Ďureje
hovorca mesta
07. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Lokálna porucha na chodníku na Ulici F. Madvu, bola opravená v 21. týždni.

Roman Bartoš
Vedúci strediska miestnych komunikácii a správy parkovísk
Technické služby mesta Prievidza
08. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Prikladáme ešte foto opraveného chodníka.

Roman Bartoš
vedúci strediska miestnych komunikácii a správy parkovísk
Technické služby mesta Prievidza

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania