Dráčikova reklama

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Uzavretý
meno
Peter 15. júna 2017

Zaujímalo by ma, kto a či dal povolenie na tieto reklamy.
Ďakujem.

16. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Ďakujeme za zaslanie podnetu.
Stanovisko k nemu poskytne oddelenie stavebného poriadku Mestského úradu v Prievidzi.

Marián Kucman
referent pre projekty a podnety obyvateľov
Mestský úrad Prievidza
19. jún 2017

Albert Chuťka

Komu vadí, že je tam postavené niečo kultúrne aj pre rodičov s deťmi!!?
19. jún 2017

.......

tu predsa ide o reklamy popri ceste a nie "niečo kultúrne aj pre rodičov s deťmi". Tá reklama je isto černota.
20. jún 2017

Albert Chuťka

Druhý raz to dá vyhlásiť do Markízy!!? Ste závistlivci, nič iné!!?
22. jún 2017

Sonic

Je to v krizovatke a tam podla zakona nesmie byt umiestnena reklama. Takze pan Albert treba citat podnet a nie si domyslat co tym bolo myslene. :)
22. jún 2017

Albert Chuťka

Ďakujem za upozornenie!!? Však aj tak sa dá ísť proti konkurencii!!? Beriem to, ak budú odstránené všetky čierne reklamy!!?
23. jún 2017

Peter

Dva výkričníky a otáznik za každou vetou. :)
27. apríl 2018

Jojo

pan Chutka, skor to je nekulturne, ze to tam priviazal o stromy. To je u mna sedlak, to Vam nevadi ? . A ako to, ze ten pozemok je jeho ? To taketo pozemky sa davaju do sukromnych ruk ? HANBA !
30. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
reklamná plachta sa nachádza na pozemku, ktorý je vrátane stromov v súkromnom vlastníctve. Keďže sa podľa zákona nejedná o reklamnú stavbu, nevyjadruje sa k nej stavebný úrad ani cestný správny orgán. Z tohoto dôvodu samospráva nemôže túto reklamnú plachtu odstrániť.

Zuzana Hlinková
Architekta mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania