Výtlky na ceste Zaptôčky, ul. Mišúta / pri materskej škôlke /

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Jzoef Pilch 19. júna 2017

Uvedený výtlk sa nachádza na veľmi frekventovanej ceste / škôlka, katol. kostol, pošta /, s veľmi hustou premávkou. Výtlk je tam najmenej rok a stále sa zväčšuje.

20. jún 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Ďakujeme za zaslanie podnetu.
Vyjadrenie k nemu poskytne mestská spoločnosť TSMPD, ktorá má na starosti miestne komunikácie.

Marián Kucman
referent pre projekty a podnety obyvateľov
Mestský úrad Prievidza
06. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Dňa 4.7.2017 bola predmetná časť komunikácie uvedená do zjazdného stavu.

Roman Bartoš
vedúci strediska miestnych komunikácií a správy parkovísk
Technické služby mesta Prievidza
06. júl 2017

Jzoef Pilch

Tak k tomuto sa dá povedať: Veľká vďaka za tak rýchle vyriešenie uvedeného problému !

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania