Zlomený chodník na Lúčnej ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Ivan Fodor 06. júla 2017

Uz niekolko rokov pretrvava problém chodcov /najma starsich ludi, mamičky s kočíkmi a malých detí/ pri prechode po zlomenom betonovým chodníkom na Lúčnej ulici č.14, ktorý spôsobili korene vedla rastúceho mohutného gaštana. Tento chodník je zdvihnutý cca 15-20 cm nad úrovňou chodníka a toto sa stale zvyšuje. Je len zazrak, že na tomto mieste sa zatiaľ nestal uraz chodcov, či už v dennej alebo nočnej dobe a tým vznikne problém, nakoľko sa jedna o frekventovaný chodník. To poslanci volebného obvodu Žabník po tomto chodníku nechodia? Alebo sa da spoliehať na náhodu, že sa nič nestane!!

06. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko k uvedenému chodníku pripraví mestská spoločnosť TSMPD.

Marián Kucman
referent pre projekty a podnety obyvateľov
Mestský úrad Prievidza
10. október 2017

Odpoveď samosprávy

Predmetný úsek chodníka bol daný do schodného stavu. Práce boli ukončené dňa 10. 10. 2017.

Roman Bartoš
Vedúci strediska miestnych komunikácii a správy parkovísk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania