Pokosenie trávy

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
ROBERT DOLINSKY 11. augusta 2017

Pani na uvedenej adrese je nevládna. Chodili ste to kosiť, tento rok ani raz. (Bottova 4)

14. august 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Vyjadrenie k nemu poskytne mestská organizácia TSMPD, ktorá sa v Prievidzi stará o verejnú zeleň.

Marián Kucman
referent pre projekty a podnety obyvateľov
Mestský úrad Prievidza
21. august 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Tráva je už pokosená. Podnet bol vyriešený v priebehu 33. kalendárneho týždňa mestskou spoločnosťou TSMPD, s.r.o.

Silvia Bakytová
samostatný odborný referent oddelenia vnútornej správy
Technické služby mesta Prievidza

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania