Postrek zarasteného chodníka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Katarína 18. augusta 2017

Poprosim o postrek chodnika, ktory je zarasteny burinou. Miesto Stare Sidlisko, B.Bjornsona 11a,b, vchod k Dr. Šefčíkovej. Ďakujem!

21. august 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Ďakujeme za zaslanie podnetu.
Stanovisko k nemu pripraví mestská spoločnosť Technické služby mesta Prievidza, ktorá sa stará o miestne cesty a chodníky.

Marián Kucman
referent pre projekty a podnety obyvateľov
Mestský úrad Prievidza
14. september 2017

Odpoveď samosprávy

Dňa 31.8.2017, aktivační pracovníci vyčistili predmetný chodník – foto v prílohe.

Martina Gombarčíková
Hlavný koordinátor aktivačnej činnosti
Mesto Prievidza
17. september 2017

Katarína

Áno, bolo to hneď vidno.
Ďakujeme!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania