Nefungujúce osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Maros Stano 21. augusta 2017

Osvetlenie na Sitnianskeho ulici číslo 17 nefunguje. Ďakujem.

22. august 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
O nápravu sa postará mestská spoločnosť TSMPD, ktorá spravuje verejné osvetlenie v Prievidzi. Chceme upozorniť, že na každom stĺpe verejného osvetlenia je nalepený číselný kód. V prípade poruchy ho stačí nahlásiť na Technické služby mesta Prievidza. Pracovníci vďaka tomu môžu rýchlejšie zareagovať a aj počas dňa, keď lampy nesvietia, ľahšie podľa nahláseného kódu identifikujú, ktorá nesvieti.

Marián Kucman
referent pre projekty a podnety obyvateľov
Mestský úrad Prievidza
23. august 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Zamestnanci strediska verejného osvetlenia mestskej spoločnosti Technické služby mesta Prievidza, s.r.o., nefunkčné osvetlenie dňa 23.8.2017 opravili.

Silvia Bakytová
samostatný odborný referent oddelenia vnútornej správy
Technické služby mesta Prievidza
23. august 2017

Maros Stano

Ďakujem. Svieti.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania