Deravý prístrešok na autobusovej stanici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
František Šiller 11. júna 2013

Na autobusovej stanici od železnice je už dlhšiu dobu deravý prístrešok na MHD. Pokiaľ prší, len máloktorá lavica ostane suchá, pretože diery sú na viacerých miestach a navyše čakajúcim na autobus kvapká na hlavu.

11. jún 2013

John Deere

neplánuje sa rekonštrukcia autobusovej stanice na modernejšiu?
11. jún 2013

Mato

nepatri to SAD?
14. jún 2013

Odpoveď samosprávy

Podnet preveríme a dáme stanovisko aj s návrhom riešení. Podľa všetkého ide o prístrešok MHD v správe mesta. Podobný prípad sme už riešili aj minulý rok. Vtedy bola vandalmi zničená strecha prístrešku. Stanicu SAD v najbližšom období neplánujeme rekonštruovať

M. Ďureje
09. júl 2013

Odpoveď samosprávy

Mesto Prievidza zastúpené Správou Majetku Mesta Prievidza vykoná obhliadku danej poruchy a následne na základe zistení urobí opatrenia na jej odstránenie.





Ing. Dušan Kohút

referent výstavby

Mestský úrad
Ing. Dušan Kohút
referent výstavby
Mestský úrad


27. február 2014

Odpoveď samosprávy

Stecha na zástavkach MHD boli opravené spoločnosťou Správa majetku mesta Prievidza.

Zuzana Lukáčová
SMMP

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania