Zarastený chodník

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Likaj 04. októbra 2017

Zarastený chodník medzi Jantárom a čerpacou stanicou Slovnaft.

10. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dňa 10.10.2017 aktivační pracovníci vyčistili od buriny chodník.

Viera Cisíková
koordinátor aktivačnej činnosti

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania