Mokry chodnik na u. I.Bukovčana

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Juraj Pavelka 20. októbra 2017

Dobrý deň, chcem sa spytat na ulici I. Bukovcana je vsade sucho, uz dlho neprsalo a chodnik je neustale mokrý cca 3den ci rano ci vecer.

24. október 2017

Štefan

To vyzerá na prasknuté vodovodné potrubie. Tých porúch je za poslednú dobu až príliš veľa.
26. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet sme preposlali vodárenskej spoločnosti, nech zamestnanci prekontrolujú vodovodné potrubie.

Michal Ďureje
hovorca mesta
09. november 2018

Markus

Problém bol už dávno odstránený. Podnet možno označiť za vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.