Vývesky MHD

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Gabusa Z 22. októbra 2017

Neviem prečo robili stĺpy na vyvesky so sklom, keď sú nalepené na vrchu a potom vyzerajú takto ako na zastávke pri Gymnázium.

25. október 2017

Martin B

Uvedený problém, je na všetkých zástavkách v Prievidzi.
25. október 2017

vigoo vigoo

..lebo Prievidza je skrátka IN
26. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Podnet prepošleme spoločnosti SAD Prievidza.

Michal Ďureje
hovorca mesta
10. november 2017

Odpoveď samosprávy

Výveska bola obnovená, nakoľko je označník celkovo nie v dobrom stave, zrealizujeme jeho výmenu v čo najkratšom čase podľa klimatických podmienok...

SAD Prievidza a.s.
Ciglianska cesta 1

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania