Parkovisko plné lístia

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Štefan Nádaský 10. novembra 2017

Ziadam o vyčistenie parkoviska od lístia, v jednej časti je ho kopa .Dakujeme.

16. november 2017

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za nahlásenie podnetu,
podnet sa pokúsime vyriešiť prostredníctvom VPP pracovníkov.
O ďalšom postupe budeme informovať.

Michal Ďureje
hovorca mesta
24. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dňa 21.11.2017, aktivační pracovníci vyčistili parkovisko od biologického odpadu.

MsP
24. november 2017

Štefan Nádaský

Dakujeme za urýchlené riešenie podnetu.
03. december 2017

Dušan

Všetka česť, mesto zareagovalo rýchlo, parkovisko upratali, ale klasika, zanechali ďalší problém. Pozametané lístie dali na kopu, ktorú už asi nemá kto odpratať. Našťastie lístie zmáčal napadnutý sneh, takže ho vietor nevrátil naspäť na parkovisko. Dnes je 3.12.2017 a lístie je stále na mieste činu.
07. december 2017

Dušan

Kopa lístia po čistení parkoviska

Dňa 21.11.2017 bolo na podnet p.Nádaskeho vyčistené parkovisko od napadaného lístia, ktoré bolo uložené na kopu. Dnes je 7.12.2017 a táto kopa lístia stále čaká na odpratanie, alebo na väčší vietor, ktorý ho rozfúka naspäť na parkovisko. No aspon bude zas čo robiť.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania