Rozbitá Úzka ulica

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Maros Kara 03. decembra 2017

Dlhoročne výtlky na Úzkej ulici. Momentálne tadiaľ chodí veľmi veľa aut a cesta je v hroznom stave. Bolo by fajn, keby to mesto upravilo do prevádzkového stavu.

04. december 2017

Albert Chuťka

Čo k tomu dodať, ale kaplnky sú všetky upravené!?
04. december 2017

Eva Drličková

Táto ulica je ako tankodrom. Už bola v zozname ulíc, ktoré budú opravovať, ale pravdepodobne kvôli prebiehajúcej výstavbe v tejto lokalite bola zo zoznamu vyčiarknutá. Okrem toho všetky ulice Úzka, Zadná, Stredná, Priechodná by už potrebovali rekonštrukciu, aj chodníky. Zvýšená dopravná prevádzka ich neustále demoluje. Autá nedodržujú maximálnu rýchlosť, prechádzajú cez ne aj ťažké autá. Cez Priechodnú ulicu máloktorý šofér dodržuje prikázanú 30km/h.
04. december 2017

Albert Chuťka

Treba,aby si tam išla polícia zarobiť!?
04. december 2017

mirec ........

nebýva tam ziadny poslanec tak to nebude ani za sto rokov........
04. december 2017

Albert Chuťka

Bohu žiaľ,je to tak!?
08. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu. Ul.Úzka je zaradená v zozname na kompletnú rekonštrukciu.
Celý zoznam si môžete pozrieť TU: http://www.prievidza.sk/spravodajstvo/prievidza-pripravuje-velku-investiciu-do-ciest-a-chodnikov/
Pri rekonštrukciách sa uvažuje s odstránením povrchu vozovky resp. chodníka vrátane podkladných vrstiev. Následne budú vybudované nové podkladové vrstvy, osadia sa nové obrubníky. Realizovaný bude nový kryt vozovky z asfaltového betónu. Rekonštrukcie budú realizované v etapách v rokoch 2018 a 2019. Na rekonštrukcie ciest budú vyčlenené finančné prostriedky vo výške 2,5 milióna eur.

Michal Ďureje
hovorca mesta
08. december 2017

Eva Drličková

Odpoveď postačuje a už sa nevieme dočkať.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania