Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Nefunkčné pouličné osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený

Zaslal: Peter, 10. decembra 2017

Nefunkčné pouličné osvetlenie na autobusovej stanici už dlhšiu dobu.

15. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Situáciu vyriešime v čo najkratšom čase prostredníctvom správcu verejného osvetlenia spol. TSMPD.

Michal Ďureje - hovorca mesta
28. december 2017

Odpoveď samosprávy

Pracovníci TSMPD s.r.o. opravili nefunkčné osvetlenie dňa 19.12.2017.

Silvia Bakytová
Samostatný odborný referent oddelenia vnútornej správy

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.