Odpad pod lesoparkom

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený

Zaslal: Tomáš, 17. decembra 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Cierna skladka pod lesoparkom. Pri rozvadzacoch el. napatia.

22. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Situácia preveríme prostredníctvom MsP a o ďalšom postupe budeme informovať. Pokiaľ ide o odstránenie nahromadeného materiálu, pokúsime sa veci vyriešiť prostredníctvom oddelenia výstavby a životného prostredia.

Natália Svítková
Referent pre projekty a podnety obyvateľov
28. december 2017

Odpoveď samosprávy

Predmetná lokalita bola dnes (28.12.2017) vyčistená aktivačnými pracovníkmi.
Odvoz odpadu zabezpečila spoločnosť T+T.

Martina Gombarčíková
Hlavný koordinátor aktivačnej činnosti

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.